Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
لوستر مهدی
لوستر مهدی
تعداد محصولات 3 سال تاسیس 1360
مدیر عامل : اقای محمد جواد انصاری

درباره ما

صنایع لوستر مهدی ( برادران انصاری ) با بیش از 30 سال تجربه در صنعت ساخت لوستر، مفتخر است که محصولات خود را با بهترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت در سطح بین المللی عرضه نماید. آلیاژ کلیه محصولات از فلز برنج می باشد و پوشش نهایی آنها از طلای 9.999 عیار سوئیس می باشد. کلیه محصولات صنایع لوستر مهدی به روش ریخته گری ساخته می شوند که در ایران قدمتی بیش از 2500سال دارد. برای ایجاد ظرافت بیشتر بر روی قطعات تمام محصولات با استفاده از هنر قلمزنی با دست آراسته می شوند. کلیه محصولات دارای ضمانت نامه 10 ساله آبکاری می باشند احداث کارخانه مدرن از جانب صنایع لوستر مهدی در شهرک صنعتی عباس آباد، دریافت گواهینامه ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO در مدیریت کنترل کیفیت از شرکت، راه اندازی واحدهای نصب، گارانتی، خدمات پس از فروش و ارتباط مداوم با مشتریان همه قدم های کوچکی در راستای اهداف بزرگ صنایع لوستر مهدی می باشد.

ما با تلاش مستمر و بی وقفه خود بهترین ها زیباترین ها را برای شما خلق می نماییم و در راستای آبادانی ایران زمین گام بر می داریم. صنایع لوستر مهدی در صدد است با ایجاد نمایندگی در کشورهای آسیای میانه در جهت رشد صادرات خود قدم بردارد .

در راستای ارتقا سطح رضایتمندی مشتریان محترم صنایع لوستر مهدی در سال 1390 اقدام به ارائه خدمات پس از فروش نموده است که ارسال و نصب به تمام نقاط ایران و ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی از برنامه های مهم این گروه می باشد.امید است با همکاری و ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به هدف نهایی خود که همانا رضایت مشتریان می باشد یاری فرمائید.

 


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر اقای محمد جواد انصاری
نام رابط شرکت محل درج نام رابط
سال تاسیس 1360
تعداد شعب داخل کشور 10
تعداد شعب خارج از کشور 10
وب سایت http://www.mahdiluster.ir/